فروشگاه اینترنتی دیجیتس‌کالا
No products in the cart.

مبانی عکاسی راهنمای کامل مبتدیان

مبانی عکاسی برای مبتدیان در عکایب

 


مبانی عکاسی راهنمای کامل مبتدیان

  • اصول اولیه عکاسی برای مبتدیان  : در این دنیایی که ما زندگی میکنیم و علم در جهات گوناگون پیشرفت زیادی کرده، عکاسی تنها راه برای ثبت لحظات نیست ، اما مطمئنا یکی از موثرترین آنهاست. برای درک قدرت عکاسی کافی است به اولین صفحه از رسانه‌های اجتماعی، ایستگاه خبری، مقاله مجله، یا جلد کتاب نگاه کنید.
  • عکس‌ها قدرت دارند . اگر می‌خواهید از این قدرت استفاده کنید ، یاد بگیرید که چگونه بهترین عکس‌های ممکن را بگیرید.
  • به «مبانی عکاسی: راهنمای عکاسی مبتدیان» خوش آمدید. این آموزش جامع، مفاهیم اساسی که باید در مورد عکاسی از ابتدا تا انتها بدانید را توضیح می دهد.
  • این آموزش همان آموزش عکاسی از پایه تا پیشرفته یا همان صفر تا صد آموزش عکاسی است، که در موتورهای جستجو دنبال آن می گردید، این فهرست نقشه راه یادگیری عکاسی  است که به کمک آن میتوان دانش عکاسی خود را از صفر به صد رساند. برای یادگیری سزیعتر و شرین تر و برای اینکه میانه راه خسته و دلسرد نشوید طبق فهرست و به ترتیب موضوعات را دنبال کرده و بدون عجله و با تمرکز مطالعه کنید، سعی کنید با هر درس بصورت عملی تمرین کنید، همیشه به موضوع مورد آموزش انگیزه و علاقه داشته باشید. هر آموزشی که دنبال میکنید،  همیشه به فکر پایان خوش آن باش. هر درس را کامل فرا گرفته سپس درس بعدی را شروع کنید، اگر میخواهید عکاسی ماهر شوید به دیجیتس کالا اعتماد کنید، و طبق این راهنما عمل کنید. تا وقتی این راهنما را دنبال می‌کنید در موتورهای جستجو و در آکوزشهای مختلف خود را سردرگم نکند. با اتمام این دوره دیگر آموزشها و گفته های مختلف دانشجو را گیج نمی‌کند.

 

 

Nikon D7000 + Nikon 105mm f/2.8 @ 105mm, ISO 280, 1/400, f/4.0

Nikon D7000 + Nikon 105mm f/2.8 @ 105mm, ISO 280, 1/400, f/4.0


چرا “مبانی عکاسی” را بکار بردیم؟

اگر بخواهید مهم ترین اصول اولیه عکاسی را از ابتدا یاد بگیرید، کجا می روید ؟

امروزه، بسیاری از مردم دوست دارند عکاسی را بصورت آنلاین بیاموزند، چون روشی عالی برای یادگیری مقادیر زیاد اطلاعات است، در این روش به اطلاعات و تجربه های گوناگون دسترسی دارند، در آموزش آنلاین برای حل مشکلات پاسخهای زیاد و سریعی  وجود دارد .منبع آموزشی کاملی در جیب آنها بوده و همیشه میتوانند استفاده کنند. اما به همان اندازه که اینترنت برای پاسخ دادن به سؤالات خوب است، همیشه برای مطالعه یک موضوع بزرگ از ابتدا تا انتها طراحی نشده است.

بنابراین تصمیم گرفتیم که این شکاف را برای عکاسان تازه کار پر کنیم. همه باید بتوانند بدون دانش قبلی، یادگیری عکاسی را شروع کنند، کمی کاوش کنند و درک کاملی از مهمترین مفاهیم عکاسی داشته باشند. بنابراین، digitskala  آموزشگاهی با شیوه نوین آموزشی و فهرست منظم و زنجیروار از اصولی اولیه عکاسی برای عکاسان مبتدی تا پیشرفته برای حرفه ایها – ایجاد شد.

عکس منظره راه شیری NIKON D800E + Nikon F 20mm f/1.8 @ 20mm، ISO 3200، 20 ثانیه، f/2.2

عکس منظره راه شیری NIKON D800E + Nikon F 20mm f/1.8 @ 20mm، ISO 3200، 20 ثانیه، f/2


از کجا شروع کنیم

مبانی عکاسی مانند یک کتاب است . هر فصل از کتاب بر اساس و ادامه فصل های قبلی است . اگر از همان ابتدا شروع کنید و آموزش خود را بترتیب ادامه دهید، اطلاعات به طور طبیعی و به ترتیب درست جریان می یابد و براحتی یادمی‌گیرید. اما، اگر دانش بالاتری دارید و می‌خواهید چیزی خاص‌تر یاد بگیرید، می‌توانید به فصل بعدی بروید. در زیر ترتیب فهرست کلی راهنما آمده است:

 

 

فهرست مطالب آموزش جامع عکاسی:

پیشنهاد، انتقاد یا نظرات شما در پیشرفت آموزشها تاثیر دارد.  تماس با ما

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*